Business people at meeting in office. Focus at cheerful smiling bearded man wearing glasses. Conference, corporate training or brainstorming of people group. Success and negotiation concept

Praca na własny rachunek – blaski i cienie

Wiele osób myśli o pracy na własny rachunek, jednak nie jest w 100% gotowych na założenie działalności.  Wizja comiesięcznych obowiązkowych opłat – ZUS, podatki, obsługa księgowa, obsługa prawna często dość skutecznie odstrasza aspirujących przedsiębiorców!

A jeśli możliwe byłoby rozwiązanie, które pozwala Ci zorientować się, jak to jest prowadzić swoją formę – poniekąd „na próbę”, bez konieczności otwierania własnej działalności i ponoszenia wielu kosztów nieodłącznie towarzyszących prowadzeniu własnego biznesu?

Od jakiegoś czasu rynek oferuje takie rozwiązania. Są nimi „inkubatory” przedsiębiorczości, jak np. Europejska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości. Będąc naszym Inkubowanym masz pewność, że działasz zgodnie z prawem i, że jeśli będziesz musiał skorzystać z pomocy lekarskiej – jesteś ubezpieczony i możesz zapisać się na wizytę u lekarza jak każda osoba pracująca na etacie lub prowadząca własną działalność gospodarczą. To ważne, prawda? 

Dodatkowo, nie musisz martwić się kwestiami księgowo – prawnymi. Nasi eksperci dbają o to, aby stawiał swoje pierwsze kroki w biznesie zgodnie z prawem i jego dość często zmieniającymi się przepisami!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *