Co inkubowani mówią o EFWP?

Małgorzata
Ofman
Współpracuję z Fundacją od 2016 roku. Najbardziej cenię:
  • troskę Dyrekcji i zaangażowanie całego Zespołu w dbanie o terminowość umów zawieranych pomiędzy lektorem a różnymi podmiotami
  • możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawych szkoleniach dla lektorów, którzy chcieliby założyć swoje szkoły językowe, bądź pracować jako jednoosobowe firmy. Poprzez warsztaty organizowane dzięki Inkubatorowi poznałam ciekawych ludzi i miałam okazję wymienić się z nimi doświadczeniami lektorskim.
Moim zdaniem, inkubator gwarantuje optymalne rozwiązania finansowe dla edukatorów współpracujących na umowy zlecenia. Dba o bezpieczeństwo lektorów, ponieważ zapewnia im odprowadzanie składek ubezpieczeniowych i zdrowotnych. To bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy uprawiają wolny zawód lektora. Dzięki temu lektorzy mogą czuć się „zaopiekowani”..
Jacek Fortuniak 2021
Jacek
Fortuniak
Mam na imię Jacek, mam 34 lata i jestem lektorem angielskiego z Łodzi. Współpracuję z Europejską Fundacją Wspierania Przedsiębiorczości od ponad dwóch lat. Wiem, jak wielkim wyzwaniem potrafi być prowadzenie własnej działalności gospodarczej, szczególnie dla cierpiących na dyskalkulię – jak niżej podpisany – których prowadzenie księgowości przerasta, a zatrudnienie rzetelnego księgowego/księgową wiąże się z dodatkowymi kosztami, a każdy początkujący w biznesie dobrze wie, ile kosztów generuje sama działalność i ma się moim zdaniem czego obawiać. Właśnie z owego powodu poleciłbym innym lektorom przemyślenie nawiązania współpracy z EFWP. Księgowość nie stanowi już żadnego problemu, a poczucie bycia pod auspicjami Fundacji pozwala nabrać pewności, że nasza działalność wygeneruje odpowiedni zysk. Ponadto obsługa biura jest życzliwa i można zwrócić się do nich z wszelkimi wątpliwościami/prośbami. A do tego EFWP organizuje szkolenia i nierzadko zamieszcza oferty pracy dla lektorów. Z tych powodów rekomenduję Europejską Fundację Wspierania Przedsiębiorczości każdej wahającej się osobie.
Zrzut ekranu
Igor
Charliński
Moją przygodę z Fundacją rozpocząłem w 2018 roku i z powodzeniem trwa ona nadal, przy olbrzymiej życzliwości pracowników tej instytucji, ich profesjonalizmowi oraz szeroko rozumianej pomocy udzielanej swoim inkubowanym. Fundacja oferuje całe mnóstwo ciekawych, nieodpłatnych projektów i programów dla lektorów takich jak kursy (m.in. Akademia Lektora), szkolenia i webinary, które wyraźnie podnoszą kwalifikacje profesjonalne ich uczestników. Zdecydowanie polecam! 🙂
testimonasl 3
Agnieszka
Tyczyńska
Współpracuję z Fundacją od ponad czterech lat. Współpraca zawsze przebiegała dobrze. Najbardziej cenię sobie to, że mogę na fundacji polegać w kwestiach płatności, które odbywają się regularnie i o czasie. Bardzo pomocnym narzędziem jest program do wystawiania faktur oraz baza klientów. Polecam fundację ze względu na niskie koszty obsługi i jasną komunikację, co do warunków współpracy. Dzięki fundacji wzięłam też udział w kilku cennych szkoleniach.
testimonial 3
Katarzyna
Płuciennik
Z Fundacją współpracuję z Fundacją od 10.01.2018 r. Cenię EFWP przede wszystkim za:
  • szybkość odpowiedzi
  • dyspozycyjność
  • pomocność
  • profesjonalizm w obsłudze klienta.
Rekomenduję współpracę z Fundacją jako wygodną formę współpracy, nie trzeba zakładać własnej firmy i zajmować się sprawami administracyjnymi. EFWP daje osobowość prawną oraz program do wystawiania faktur.
Main Cover
Wanda
Raczyńska
Współpracuję z Fundacją od lutego 2020 roku. Szczególnię cenię sobie we współpracy:
  • ciągłość kontaktu pomiędzy mną a fundacją
  • szczerość i chęć pomocy w kontakcie codziennym
  • łatwe zasady współpracy
  • stosunkowo niskie koszty obsługi przez fundację
Rekomenduję EFWP innym Lektorom w szczególności ze względu na szybki kontakt, łatwość w obsłudze systemu oraz brak kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności.