Czy każdy Lektor MUSI mieć swój kanał YouTube?

Eksperci EFWP

Eksperci EFWP

Odpowiedź jest oczywista: Oczywiście, że NIE MUSI. Nie każda Lektorka czy Lektor MUSI zarabiać więcej niż przeciętne wynagrodzenie w branży. Całe piękno prowadzenia własnego biznesu polega na tym, że NICZEGO SIĘ NIE MUSI. 

Jeśli jednak CHCESZ stać się autorytetem, przyciągać nowych klientów a w perspektywie rozwijać swój biznes oferując inne produkty poza zajęciami – jak choćby szkolenia online – warto założyć i prowadzić swój kanał na YouTube. 

Czy wiesz, że mniej niż 10 % przedsiębiorców ma swój kanał YT? 

A co robisz Ty, gdy chcesz się dowiedzieć jak coś konkretnie zrobić – upiec ciasto, aby się nie przypaliło, ogarnąć aplikację czy ustawienia w tablecie? Pewnie korzystasz z „tutoriali” na YouTube! Twoi Uczniowie też! I pewnie sporo z Nich szuka odpowiedzi na pytania, jak choćby:

Jak prowadzić spotkania po angielsku?

Czy 

Jak stosować czasy przeszłe w języku rosyjskim.

Pomyśl sam(a)!: Czy nie chciał(a)byś, aby znajdowali właśnie TWOJE odpowiedzi i rady?

Powiązane materiały

Kilka ostatnich tygodni to wysyp prognoz na temat trendów w nauczaniu w 2024. Cześć trendów to kontynuacje rozwojowe obecne już w 2023 (a czasami i wcześniej). Pojawiło się kilka też

Czytaj dalej

Kolejny post z serii „Za co będą kochać Cię Twoi Uczniowie”, w której dzielimy się naszymi sugestiami i podpowiedziami, które sprawdziliśmy – i jako nauczyciele i jako uczestnicy kursów językowych. 

Czytaj dalej

Jeśli kiedykolwiek pracowałaś lub pracowałeś nad przygotowaniem strony internetowej, wiesz, że może to zająć wiele dni i tygodni a nawet miesięcy. Wcale nie musi tak być! Wystarczy, że odpowiednio do

Czytaj dalej