Czy każdy lektor powinien mieć swoją stroną internetową?

Eksperci EFWP

Eksperci EFWP

Odpowiedź jest prosta: NIE KAŻDY. 

Sposobów na rozwój „lektorskiego biznesu” jest sporo i jeśli nie planujesz szukać własnych klientów i skupić się na współpracy ze szkołami językowymi, nie potrzebujesz strony. 

Jeśli natomiast chcesz szukać własnych klientów i świadomie budować swoją markę na rynku usług edukacyjnych, strony będziesz potrzebować. 

Dlaczego?

Bo jeśli jej nie masz, część z Twoich potencjalnych Klientów nie potraktuje Cię poważnie i pójdzie do konkurencji. 

Pomyśl sam(a)!

Jeśli Ty szukasz eksperta, który ma Ci pomóc rozwiązać konkretny problem i okazuje się, że ta osoba nie ma strony internetowej, co robisz? Zazwyczaj szukasz kolejnego, który ma stronę, prawda? 

Dokładnie tak samo myślą Twoi Klienci!

Powiązane materiały

Kilka ostatnich tygodni to wysyp prognoz na temat trendów w nauczaniu w 2024. Cześć trendów to kontynuacje rozwojowe obecne już w 2023 (a czasami i wcześniej). Pojawiło się kilka też

Czytaj dalej

Kolejny post z serii „Za co będą kochać Cię Twoi Uczniowie”, w której dzielimy się naszymi sugestiami i podpowiedziami, które sprawdziliśmy – i jako nauczyciele i jako uczestnicy kursów językowych. 

Czytaj dalej

Jeśli kiedykolwiek pracowałaś lub pracowałeś nad przygotowaniem strony internetowej, wiesz, że może to zająć wiele dni i tygodni a nawet miesięcy. Wcale nie musi tak być! Wystarczy, że odpowiednio do

Czytaj dalej