Ile czasu zajmuje przygotowanie własnej strony internetowej?

Eksperci EFWP

Eksperci EFWP

Jeśli kiedykolwiek pracowałaś lub pracowałeś nad przygotowaniem strony internetowej, wiesz, że może to zająć wiele dni i tygodni a nawet miesięcy.

Wcale nie musi tak być!

Wystarczy, że odpowiednio do tego podejdziesz a Twoja strona może być gotowa w weekend!

Czego potrzebujesz?

– Dobrego przygotowania i opracowania kilku tematów: decyzji, jaki problem rozwiązujesz, profilu Twojego Idealnego Klienta, jasnej i przejrzystej oferty.

– Zastosowania prostego i sprawdzonego szablonu strony internetowej (tzw. strona ekspercka). 

Szablon strony eksperckiej składa się z kilku części / podstron: strona główna, o mnie, praca ze mną, kontakt. Oczywiście później możesz dodawać inne elementy, ale na start to wystarczy.  

Jak przygotować stronę internetową w weekend? Dowiedz się tego podczas jednego ze szkoleń oferowanych przez EFWP!

Powiązane materiały

Kilka ostatnich tygodni to wysyp prognoz na temat trendów w nauczaniu w 2024. Cześć trendów to kontynuacje rozwojowe obecne już w 2023 (a czasami i wcześniej). Pojawiło się kilka też

Czytaj dalej

Kolejny post z serii „Za co będą kochać Cię Twoi Uczniowie”, w której dzielimy się naszymi sugestiami i podpowiedziami, które sprawdziliśmy – i jako nauczyciele i jako uczestnicy kursów językowych. 

Czytaj dalej

Jeśli kiedykolwiek pracowałaś lub pracowałeś nad przygotowaniem strony internetowej, wiesz, że może to zająć wiele dni i tygodni a nawet miesięcy. Wcale nie musi tak być! Wystarczy, że odpowiednio do

Czytaj dalej